BRINIO-GYM

BRINIO-GYM
Gymvereniging Brinio Monnickendam
BODYSHAPE LESSEN
Wil jij werken aan een sterker en fitter lichaam, maar ben je geen sportschooltype? Dan is onze Bodyshape-les echt iets voor jou! Deze full body workout is speciaal voor volwassenen en richt zich op kracht, balans, coördinatie en conditie – op een laagdrempelige en gezellige manier.
De lessen worden gegeven door Ilona, al meer dan 20 jaar verbonden aan Brinio. Met haar achtergrond in de Academie voor Lichamelijke Opvoeding (ALO) en talloze opleidingen in aerobics, steps, tae bo, core conditioning en bewegen voor volwassenen, brengt zij enorm veel ervaring mee.
Wat kun je verwachten?
-
Een gevarieerde workout waarbij alle spiergroepen aan bod komen
-
Training op je eigen niveau – iedereen kan meedoen
-
Oefeningen met eigen lichaamsgewicht en soms met materialen zoals gewichtjes
-
Muziek die motiveert en energie geeft
-
Een combinatie van warming-up, krachtoefeningen, balans- en coördinatie training en afsluitend rekken en strekken
De sfeer is informeel: geen spiegels, geen nadruk op kleding – gewoon lekker bewegen in een fijne groep!
Over Ilona
"Ik ben Ilona Kruiswijk en geef de Bodyshape-lessen op woensdagavond. In 1992 ben ik afgestudeerd aan de ALO in Amsterdam en sinds die tijd geef ik met veel plezier les bij Brinio. Mijn doel is dat iedereen op zijn of haar eigen manier kan werken aan een fitter lichaam – met plezier en zonder prestatiedruk."
Wat zeggen onze deelnemers?
"Eindelijk heb ik een sport gevonden die laagdrempelig is en waarbij alle spiergroepen én ook balans en coördinatie worden geoefend. Geen spiegels, geen gedoe met kleding – iedereen kan makkelijk instromen en meedoen! De lessen zijn afwisselend, er is ruimte voor correctie en je gaat elke keer naar huis met een voldaan gevoel. Spierpijn? Ja! Maar ook een glimlach!"